inteligentne osiedle domków jednorodzinnych

Osiedle Łomianki

News 02.09.2020

Znakomita lokalizacja, rozwiązania smart i przystępne ceny to główne atuty Osiedla Łomianki, realizowanego przez firmę ARIA Development. Przytulne i ekologiczne osiedle w bliskości Kampinoskiego Parku Narodowego, pół godziny do centrum Warszawy i 15 minut do stacji metra Młociny oraz wybrane mieszkania z antresolami i tarasami – tak w skrócie można scharakteryzować całość III-etapowego projektu Osiedle Łomianki. Dzięki przemyślanej koncepcji architektonicznej mieszkania są przestronne, pokoje ustawne i funkcjonalne, a dobre doświetlenie zapewniają okna typu portfenetr. Lokale na parterze posiadają ogródki, wszystkie powyżej parteru-balkony, a na ostatnim trzecim piętrze-szerokie tarasy, gdzie mieszkania posiadają antresole do własnej aranżacji. Zobacz smart inwestycję.

rycerska resiedence smart home

Rycerska Residence

News

Współpraca Grodzki Development i FIBARO zaczęła się w 2016 roku przy okazji inwestycji Tuwima Park w Ełku. Wzajemna współpraca rok rocznie się zawęża, poprzez wzajemne promowanie marek w internecie, na billboardach oraz folderach reklamowych. Grodzki Development wspólnie z Fibaro zrealizowało inwestycję – Veranda Park w Łomży, a kontrakt na dostawę pakietów startowych dla inwestycji Rycerska Residence został podpisany w tym roku.

 

inwestycje smart home

Mieszkania pokazowe Yareal

News 12.09.2019

Yareal Polska Sp. z o.o. stawia na nowoczesne rozwiązania, dlatego mieszkania i domy w inwestycji Pozytywny Mokotów i Eden Włodarzewska wyposażone są w inteligentny system FIBARO.  Zapraszamy do obejrzenia mieszkania i domu pokazowego w tych dwóch inwestycjach, gdzie można zobaczyć aranżację wnętrza i poznać możliwości smart home FIBARO.  Więcej informacji na stronie inwestycji Eden Włodarzewska i Pozytywny Mokotów.

 

deweloper smart home

Kolejny deweloper w Warszawie oferuje FIBARO

News 01.03.2019

Grupa Nexity, to czołowy dostawca kompleksowych usług na rynku nieruchomości we Francji. Spółka obecna jest na polskim rynku nieruchomości od 2012 roku. Na inwestycji Next Ursus postawili na nowoczesne rozwiązania i oferują system FIBARO do wszystkich mieszkań. Przy kolejnych inwestycjach możliość dokupienia wybranych zestawów smart home FIBARO według potzreb klienta.

deweloper inteligentnych domów

Nowoczesne apartamenty w Toruniu z ofertą smart home FIBARO

News 14.01.2019

Deweloper Marrow oferuje w swojej inwestycji Oaza Podgórz nowoczesne apartamenty wyposażone w system inteligentnego domu FIBARO, pozwalający na sterowanie i zarządzanie wyposażeniem za pomocą smartfona z dowolnego miejsca na świecie. Poza automatycznym sterowaniem oświetleniem, domownicy będą mogli zarządzać ogrzewaniem, roletami, a także dzięki odpowiednim czujnikom, zadbać o bezpieczeństwo najbliższych. Mieszkania w inwestycji Oaza Podgórz łączą w sobie innowacyjne trendy wnętrzarskie z funkcjonalnym wyposażeniem. Więcej informacji na marrow.com

PRM 2018

Konferencja Polski Rynek Mieszkaniowy 2018

News 10.10.2018

22-23 października w Warszawie odbędzie się Polski Rynek Mieszkaniowy – konferencja podczas której spotkają się rynkowi eksperci i wielu deweloperów z branży rynku nieruchomości mieszkaniowych w Polsce. Podczas wydarzenia pojawi się również nasz ekspert FIBARO, aby porozmawiać z deweloperami o tym jak jak inteligentny dom może wpłynąć na rynek mieszkaniowy. Takie spotkania to okazja do wymiany wiedzy i doświadczeń. To czas, w którym możemy wysłuchać pytań i odpowiedzieć na nie w bardzo przyjaznej i profesjonalnej atmosferze. Zachęcamy wszystkich deweloperów do spotkania z FIBARO podczas konferencji.

 

deweloper smart home

Inwestycje Yareal w Warszawie z systemem smart home

News 28.09.2018

Yareal Polska Sp. z o.o. z myślą o komforcie mieszkańców stawia na nowoczesne rozwiązania, dlatego apartamenty aż siedmiu warszawskich inwestycji dewelopera,wyposażonych jest w inteligentny system FIBARO. Dzięki FIBARO zwiększono komfort i bezpieczeństwo, jak również umożliwiono zarządzanie urządzeniami z poziomu smartfona. Mieszkańcy mogą więc zatem korzystać z urządzeń sterujących funkcjami mieszkania i jego wyposażeniem. Więcej informacji na stronie Yareal.

deweloper smart home FIBARO

Co deweloperzy mogą oferować w standardzie?

News 28.06.2018

Komfortowe, bezpieczne i pozwalające obniżyć koszty utrzymania mieszkanie. A to wszystko dzięki smart home. System inteligentnego domu coraz częściej staje się standardowym wyposażeniem – i to nie tylko prestiżowych osiedli. Deweloperzy reagują w ten sposób na oczekiwania klientów.  System FIBARO umożliwia zarządzanie praktycznie wszystkimi urządzeniami elektrycznymi z poziomu smartfona, tableta lub komputera. Lokator najczęściej otrzymuje podstawowy pakiet inteligentnego domu – jak go wykorzysta? Wszystko zależy od jego potrzeb, upodobań i aktualnych możliwości. Taki pakiet doskonale sprawdzi się jako pierwszy krok o stworzenia swojego własnego inteligentnego domu. Zapraszamy do współpracy.

deweloper smart home

Veranda Park – inteligentne mieszkania w Łomży

News 28.05.2018

Veranda Park w Łomży oferuje funkcjonalne wnętrza z systemem inteligentnego domu  FIBARO . Grodzki Development pomaga dobrać odpowiednie funckjonalności systemu dostosowane do funkcji pomieszczeń i osobistych potrzeb mieszkańców. Dzięki temu apartamenty Veranda Park wyposażone w inteligentny system sterowania są bezpieczniejsze, wygodniejsze, bardziej oszczędne. Więcej informacji na stronie inwestycji Veranda Park.

deweloper inteligentnych domów

Debata „Smart Kielce – jak ukształtuje się przyszłość mieszkań?”

News 18.04.2018

Podczas otwarcia FIBARO Experience Center – nowego salonu FIBARO w Kielcach odbyła się debata „Smart Kielce – jak ukształtuje się przyszłość mieszkań”. Goście mogli dowiedzieć się co oznacza w praktyce sformułowanie „inteligentne mieszkanie” i jak takie rozwiązania mogą wpłynąć na obecny i przyszły rynek nieruchomości w województwie świętokrzyskim. W FIBARO Experience Center przedstawiciele branży budowlanej, deweloperzy, fachowcy, architekci czy instalatorzy mają dostęp do najnowszych rozwiązań z zakresu automatyki budynkowej, które mogą sami przetestować, jak i zaprezentować je swoim klientom oraz partnerom.

inwestycje inteligentnych domów

FIBARO NA TARGACH BUDMA 2018

News 02.02.2018

FIBARO prawie od samego początku stara się uczestniczyć w wydarzeniach i konferencjach ważnych dla branży budowlano-architektonicznej. Dlatego właśnie targi BUDMA od lat zajmują ważne miejsce w naszym kalendarzu, ponieważ gromadzą elitę architektów, projektantów, dystrybutorów, instalatorów czy deweloperów z całego kraju, którzy są liderami zmian inspirującymi Polaków do unowocześniania swoich domów. Odwiedzając stoisko FIBARO podczas tegorocznych targów BUDMA, goście MTP będą mieli okazję poznać system FIBARO na żywo i przekonać się na czym polegają nowoczesne udogodnienia związane z zarządzaniem oświetleniem, ogrzewaniem i innymi urządzeniami w domu. Więcej informacji na Newsroom FIBARO.

dekpol_fibaro

Verano Residence – inteligentne apartamenty w Juracie

News 08.12.2017

Każdy apartament w inwestycji Verano Residence realizowanej obecnie przez Dekpol S.A. w Juracie zostanie wyposażony w system inteligentnego domu – FIBARO. Za pomocą aplikacji mobilnej będzie można kontrolować dostęp do apartamentu, zarządzać mediami i sterować urządzeniami. System sterowania natężeniem światła zostanie dodatkowo połączony z syreną alarmową. Ekskluzywne apartamenty będą doskonałą inwestycją dla wszystkich tych, którzy szukają atrakcyjnych nieruchomości pod wynajem krótkoterminowy. Więcej informacji na  veranoresidence.pl

SMART DAY

SMART DAY – DZIEŃ MĄDRYCH WYBORÓW

News 19.10.2017

21 października w biurze sprzedaży Jaśminowego Mokotowa odbędzie się Smart Day – dzień pod znakiem inteligentnych rozwiązań wyposażenia wnętrz, w którym jako FIBARO weźmiemy udział. Eksperci FIBARO wprowadzą w tajniki inteligentnego domu, opowiedzą o rozwiązaniach i nieograniczonych możliwościach systemu. A to wszystko po to, aby przybliżyć ideę inteligentnego domu i przedstawić plusy mieszkania z systemem FIBARO. Więcej informacji o wydarzeniu Smart Day.

Forum-Rynku-Nieruchomosci-Fibaro

FIBARO NA 7. FORUM RYNKU NIERUCHOMOŚCI

News 25.05.2017

29-30 maja odbędzie się 7. Forum Rynku Nieruchomości w Sopocie – najbardziej prestiżowe w Polsce spotkanie przedstawicieli rynku nieruchomości. Podczas wydarzenia zaprezentujemy najnowsze trendy na rynku. Chcemy pokazać deweloperom i architektom, że system inteligentnego domu to must have nowoczesnej inwestycji. Klienci świadomi potencjału takiego rozwiązania, oczekują go w ofercie deweloperów. Na konferencji zaprezentujemy system FIBARO w sposób interaktywny, dzięki czemu będzie można przekonać się, jak zintegrować nasz system z urządzeniami domowymi. Już dziś zaoferuj system FIBARO w pakiecie z mieszkaniem.

real_estate_impactor

Kongres nieruchomości REAL ESTATE IMPACTOR z ekspertem FIBARO

News 19.05.2017

W dniach 22-23 maja odbywa się I kongres Świat wokół nieruchomości – Real Estate Impactor w Gdyni. Jest to wydarzenie przygotowane przez redakcję „Rzeczpospolitej” specjalnie dla branży nieruchomości. Podczas dwudniowego kongresu cenieni na rynku eksperci, przedstawiciele firm analitycznych oraz zarządzających nieruchomościami, a także lokalni politycy będą dyskutować na temat wyzwań stojących przed branżą. Podczas drugiego dnia wydarzenia ekspert FIBARO weźmie udział w panelu dyskusyjnym: Nieruchomości – gdzie kończy się science fiction, a zaczyna rzeczywistość? Serdecznie zapraszamy do zapisania się na kongres.

skanska_aktualności

FIBARO I SKANSKA RAZEM W WARSZAWIE

News 26.10.2016

Deweloper Skanska postawił na nowoczesne rozwiązania. Pakiet powitalny inteligentnego domu FIBARO będzie oferowany w ramach nowopowstającego osiedla Jaśminowy Mokotów w Warszawie. To nowoczesna inwestycja mieszkaniowa w okolicy Skarpy Warszawskiej, którą cechuje kameralna zabudowa i skandynawski styl. Jaśminowy Mokotów będzie certyfikowany ekologicznie w międzynarodowym systemie BREEAM. System FIBARO, który pozwala na świadome i bardziej ekonomiczne gospodarowanie energią cieplną, doskonale wpisuje się w koncept tego osiedla. Więcej informacji na stronie osiedla Jaśminowy Mokotów.

POLSKI_RYNEK_MIESZKANIOWY

KONFERENCJA POLSKI RYNEK MIESZKANIOWY Z UDZIAŁEM FIBARO

News 18.10.2016

Kolejne wydarzenie branży deweloperskiej i już ostatnie w tym roku, podczas którego będziemy promować rozwiązania FIBARO dla deweloperów. W hotelu Hilton w Warszawie w dniach 19-20 października odbędzie się 10. edycja Polskiego Rynku Mieszkaniowego. Podczas konferencji będzie okazja, aby porozmawiać o preferencjach mieszkaniowych Polaków w kontekście zmian ekonomicznych i wpływu na nie nowych technologii. Jako FIBARO chemy pokazać, że mieszkania wyposażone w inteligentne systemy są postrzegane jako nowoczesne, funkcjonalne, oszczędne i bezpieczne. W strefie inteligentnego domu zaprezentujemy działanie systemu FIBARO.

kongres

Podsumowanie III Kongres Mieszkaniowy: rynek ma się świetnie, ale trzeba uważać

News 10.10.2016

Eksperci rynku nieruchomości obecni na III Kongresie Mieszkaniowym przyznali, że obserwujemy boom na polskim rynku . Rok 2016 był rekordowy pod względem sprzedaży na rynku pierwotnym, a deweloperzy bardzo dobrze reagowali na zmiany popytu. Jako FIBARO prezentowaliśmy nowoczesne rozwiązania dla mieszkań w strefie Interactive Lounge FIBARO pokazując, że energooszczędność może być wynikiem nie tylko technologii zastosowanych przy budowie domu, ale również tych niebędących integralną częścią budynku. Więcej na temat podsumowania Kongresu m.on na stronie Rynekpierwotny.pl

kongres mieszkaniowy

FIBARO NA III KONGRESIE MIESZKANIOWYM

News 30.09.2016

Reprezentanci branży mieszkaniowej, finansowej i budowlanej oraz inteligentne technologie dla domu spotkają się w jednym miejscu. Już w czwartek 06. października we Wrocławskim Centrum Kongresowym odbędzie się III Kongres Mieszkaniowy. Podczas Kongresu będzie można zapoznać się z systemem FIBARO. W strefie inteligentnego domu jaką przygotowaliśmy będzie można przetestować najnowsze technologie i przekonać się czy jednym gestem można zaparzyć kawę, sterować oświetleniem i zamienić dom w kino.

485x470

Dzień otwarty w Lake Park Apartments – pakiet FIBARO gratis

News 16.09.2016

Marvipol Development przygotował Dzień Otwarty III etapu Lake Park Apartments. W sobotę 17 września w Strefie Klienta przy ul. Kłobuckiej, osoby zainteresowane kupnem mieszkania otrzymują w prezencie od dewelopera pakiet zdalnego zarządzania domem FIBARO.

Podczas dnia otwartego będzie można spotkać się z ekspertem FIBARO w mieszkaniu pokazowym, który przedstawi działanie FIBARO i odpowie na pytania związane z systemem inteligetnego domu.
Więcej informacji na blogu dewelopera Marvipol.

Terra-casa-aktualnosci-developer

Terra Casa oferuje inteligentne i interaktywne apartamenty

News 22.07.2016

Apartamenty Art Deco na Warszawskiej Woli – prestiżowa inwestycja dewelopera Terra Casa, która łączy nowoczesne technologie z aktywnym trybem życia. Deweloper oferuje mieszkańcom inteligentne i interaktywne apartamenty wyposażone w system FIBARO, umożliwiając indywidualne sterowanie oświetleniem, ogrzewaniem i zabezpieczeniami za pomocą urządzeń mobilnych. Więcej informacji na stronie inwestycji Art Deco.

Forum-Rynku-Nieruchomosci

6. Forum Rynku Nieruchomości z udziałem FIBARO

News 03.06.2016

06-07 czerwca FIBARO będzie uczestnikiem konferencji Forum Rynku Nieruchomości, gdzie zaprezentujemy rozwiązania systemu FIBARO dla deweloperów. Konferencja przeznaczona jest dla najważniejszych graczy na rynku nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych. To wyjątkowe spotkanie daje możliwość wymiany doświadczeń, nawiązania kontaktów biznesowych oraz zapoznania się z najnowszymi trendami na rynku. Na konferencji zaprezentujemy system FIBARO w sposób interaktywny, dzięki czemu będzie można przekonać się, jak zintegrować nasz system z urządzeniami domowymi. Więcej informacji o konferencji na 6.Forum Rynku Nieruchomości

Calor-aktualnosci-developer

Inteligentne i komfortowe mieszkania w Jastarni – Calor Developer

News

Calor Developer z Torunia stawia na wygodę i bezpieczeństwo oferując w inwestycji Willa Haven w Jastarni inteligentne mieszkania z systemem FIBARO w standardzie. Mieszkańcy będą mieli możliwość sterowania mieszkaniem poprzez jedną aplikację mobilną czy zaprogramowania pewnych funkcji domu. Dzięki temu mieszkania stają się jeszcze bardziej komfortowe i gwarantują lokatorom wysokość jakoś życia. Więcej na: www.calordeveloper.pl

Dni-Otwarte-Marvipol

Warsztaty z ekspertem FIBARO w mieszkaniu pokazowym Riviera Park

News 01.06.2016

Już w najbliższą sobotę, 4 czerwca zapraszamy na dni otwarte Riviera Park podczas, których odbędą się warsztaty z ekspertem FIBARO. Podczas prezentacji apartamentu pokazowego Riviera Park będzie można zapoznać się z funkcjonalnościami systemu FIBARO i zobaczyć jak dzięki zdalnej kontroli przez telefon, komputer lub tablet można zarządzać wszystkimi urządzeniami w mieszkaniu. Zapraszamy od godziny 10 do 16 do Riviera Park przy ulicy Krzyżówki, róg Płochocińskiej w Warszawie.

Gama-aktualnosci-developer2

FIBARO w cenie mieszkania w inwestycji UNIDEVELOPMENT

News 31.05.2016

Unidevelopment stawia na nowoczesne rozwiązania oferując swoim klientom inteligentne mieszkania na Osiedlu GAMA, dzięki czemu staną się one jeszcze bardziej komfortowe, bezpieczne i oszczędne. Deweloper oferuje mieszkańcom „Pakiet Bezpieczne Mieszkanie w prezencie”, który pozwoli na łatwiejsze zarządzanie domem i efektywne oszczędzenie energii. Dzięki FIBARO mieszkańcy swój dom mają zawsze pod ręką i mogą zobaczyć co się w nim dzieje.
Więcej informacji na http://www.osiedlegama.pl/

TargiMieszkaniowe2016

Spotkaj się z ekspertem FIBARO na targach DOM 2016 w Warszawie

News 30.03.2016

W dniach 02-03 kwietnia 2016 odbędą się Warszawskie Targi Mieszkaniowe DOM 2016 organizowane przez Dom Development, podczas których będzie można zapoznać się z szeroką ofertą mieszkań i lokali usługowych. Na targach będzie również obecny nasz ekspert FIBARO, który zaprezentuje zalety i możliwości systemu inteligentnego domu FIBARO.
Serdecznie zapraszamy do Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie, wstęp wolny
Więcej j informacji na: http://warszawskietargimieszkan.pl/

Kwadrat_deve

FIBARO w inwestycji TEFRA HOUSE

News 26.02.2016

Osiedle Zielone Kamionki to najnowsza propozycja od Tefra House. Deweloper stawia na nowoczesne rozwiązania i funkcjonalność. Dzięki naszej współpracy mieszkania na Osiedlu Zielone Kamionki wyposażone są w system FIBARO, który zapewni bezpieczeństwo ale i zwiększy komfort życia. Inteligentne mieszkania z systemem FIBARO – więcej informacji na http://zielonekamionki.pl/

banner_APM

Wygraj zestaw FIBARO – konkurs APM Development

News 11.02.2016

Na PGE Narodowym 13 i 14 lutego podczas Targów Mieszkaniowych Murator EXPO swoje inwestycje zaprezentuje APM Development. Co więcej na stoisku dewelopera będzie można zobaczyć jak działa system FIBARO. W ramach akcji Twoje wymarzone mieszkanie w zasięgu ręki, dla odwiedzających targi wspólnie przygotowaliśmy konkurs, w którym do wygrania jest inteligentny system FIBARO.
Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia stoiska APM Development – PGE Narodowy nr 64

aktualnosci_deweloper2_Ełk2

FIBARO w apartamentach na Mazurach

News 17.11.2015

Ełk dołącza do miast, w których oferowane są inteligentne mieszkania wyposażone w system FIBARO. Dzięki współpracy z firmą Developer Piotr Basiewicz nowoczesne apartamenty w inwestycjach Asnyka Park i Sosnowa zostaną wyposażone w urządzenia FIBARO w standardzie. Dzięki temu, nabywcy mieszkań otrzymują możliwość inteligentnego zarządzania swoimi domami. Zapraszamy do odwiedzenia stron inwestycji Asnyka Park i Sosnowa.

aktualnosci_deweloper2

FIBARO współpracuje z Titan Lux

News 02.11.2015

Właśnie podjęliśmy współpracę z deweloperem TITAN LUX w Małopolsce. Apartamenty Sonata w Oświęcimiu zostały wyposażone w inteligentny system FIBARO, dzięki któremu będzie można sterować ogrzewaniem, a tym samym zapewnić domownikom możliwie największy komfort. Możliwości zainstalowanego przez TITAN LUX systemu FIBARO mogą być oczywiście rozbudowywane w ramach naszej oferty. Zapraszamy do odwiedzenia strony inwestycji Apartamenty Sonata
W najbliższym czasie planowane jest wyposażenie mieszkań w system FIBARO w kolejnej inwestycji TITAN LUX w Krakowie.

aktualnosci_deweloper2_Asbud

FIBARO dostępne w ofercie mieszkań dewelopera ASBUD

News 15.10.2015

Kolejny deweloper w Warszawie inwestuje w nowe technologie i oferuje swoim klientom inteligentne mieszkania. W ramach współpracy FIBARO i dewelopera ASBUD w inwestycji Młody Żoliborz, każde lokum może zostać wyposażone w inteligentny system FIBARO. Z myślą o komforcie codziennego życia mieszkańców deweloper przygotował program SMART HOME, zwiększający poziom bezpieczeństwa, a także pozwalający na łatwiejsze zarządzanie domem i efektywne oszczędzenie energii. Więcej informacji na https://www.asbud.com/pl/content/inteligentny-dom

banner_DD_deweloper

FIBARO w programie partnerskim DOM Development

News 24.09.2015

FIBARO dołączyło do programu partnerskiego Dom Development, w ramach którego klienci dewelopera otrzymują kompleksową ofertę zniżek i rabatów w punktach partnerskich programu. Mieszkańcy Dom Development posiadający kartę programu mogą skorzystać z rabatu w wysokości 10% na wszystkie produkty FIBARO: centralki zarządzające, moduły wykonawcze i sensory w dedykowanych sklepach Partnerskich. Z ofert w programie dewelopera można korzystać również dzięki aplikacji mobilnej (iOS & Android) na tablety i smartfony. Więcej informacji na http://www.ddpp.pl/.

skaland-1

Wygraj bon na zakup sprzętu FIBARO na stoisku SKALAND

News 07.09.2015

Podczas odbywających się targów mieszkań i domów na Międzynarodowych Targach Poznańskich, firma Skaland zaprezentuje swoje inwestycje: Świerkowa Polana Etap III i Nowe Koninko II, gdzie każdy z oferowanych domów wyposażony jest w nowoczesny system Fibaro. Co więcej, będzie można wziąć udział w konkursie, w którym do wygrania jest bon o wartości 1000 zł na urządzenia FIBARO. Zapraszamy do odwiedzenia stoiska Skaland – MTP nr F6.

mapa-targi-1

FIBARO w jesiennej edycji Targów Mieszkań i Domów 2015

News 01.09.2015

Na tegorocznej, jesiennej edycji targów Mieszkań i Domów organizowanych przez Nowy Adres nie zabraknie FIBARO. Będziemy w pięciu miastach w Polsce: Wrocław, Poznań, Warszawa, Gdańsk, Kraków.
Odwiedź nasze stoiska na targach i zobacz, jak dzięki FIBARO zmienia się Twój świat. Poznaj FIBARO Starter Kit lub sprawdź, który deweloper oferuje system FIBARO w pakiecie z mieszkaniem. Zapraszamy też na nasze prelekcje w Poznaniu i Gdańsku. Odpowiemy na pytanie: „Czy twoje nowe mieszkanie lub dom będzie inteligentne? Coraz większy trend na rynku nieruchomości.”
Więcej informacji na www.mieszkaniowi.pl

Wrocław, 05 – 06 września, Hala Stulecia, stoisko F15
Poznań, 12- 13 września, MTP, stoisko F15
Warszawa, 12-13 września, EXPO XXI, stoisko E13
Gdańsk, 12 – 13 września, AMBER EXPO, stoisko C10
Kraków, 19 – 20 września, CHEMOBUDOWA, stoisko G7

img_news_1

Raport z rynku nieruchomości od dom.gratka.pl Pod lupą II kwartał 2015r.

News 21.07.2015

Dom.gratka.pl to jeden z najbardziej rozpoznawalnych polskich serwisów z ogłoszeniami nieruchomości. Serwis wypuścił właśnie raport z rynku nieruchomości za drugi kwartał 2015r., którego partnerem jest również FIBARO. W raporcie znajdują się najbardziej aktualne dane z Gratka.pl dotyczące cen sprzedaży i wynajmu nieruchomości w Polsce.

Zachęcamy do zapoznania się z raportem.

img_news_2

MARVIPOL oferuje system inteligentnego zarządzania mieszkaniem FIBARO! Wybierz mieszkanie przyszłości!

News 04.07.2015

Z przyjemnością chcielibyśmy poinformować, że podjęliśmy współpracę z Marvipol Development. Developer właśnie rozpoczął wielki Festiwal Korzyści Mieszkaniowych w Central Park Ursynów, oferując m.in. system zarządzania mieszkaniem FIBARO w cenie. Klienci mogą wybrać jeden z trzech innowacyjnych pakietów: Komfort, Bezpieczeństwo, Innowacja. Sprawdź jak FIBARO może zapewnić Ci komfortową i bezpieczną codzienność. Zapraszamy do Central Park Ursynów.

img_news_3

Wygraj System Inteligentnego Mieszkania FIBARO na Osiedlu Sakura!

News 03.07.2015

Ronson Development jako deweloper inwestujący w nowe technologie, oferuje system inteligentnego mieszkania FIBARO już w trzech swoich inwestycjach. Wygraj swój inteligentny system FIBARO na Osiedlu Sakura. Przyjdź na dni otwarte w dniu 11-12 lipca, wypełnij kupon konkursowy i napisz dlaczego chciałbyś inteligentny system FIBARO w swoim mieszkaniu. Do wygrania 1 z 3 systemów FIBARO. Więcej informacji na www.ronson.pl

img_news_5

Dom Development daje system FIBARO w prezencie!

News 03.06.2015

Klienci którzy zakupią mieszkanie w każdej z 14 inwestycji w Warszawie i we Wrocławiu otrzymują od Dom Development system FIBARO w prezencie. Przekonaj się w jak prosty sposób nasz system inteligentnego domu sprawia, że mieszkania są bardziej komfortowe, bezpieczne i oszczędne. Odwiedź mieszkania pokazowe Dom Development w Warszawie na inwestycjach Artystyczny Żoliborz, Wilno, Saska i przekonaj się, jak działa inteligentny system FIBARO.

img_news_61

FIBARO współpracuje z DOM DEVELOPMENT!

News 21.05.2015

Z przyjemnością chcielibyśmy poinformować, że podjęliśmy współpracę z jednym z największych deweloperów na rynku polskim – DOM DEVELOPMENT. Wspólnie dążymy do tego, aby sprzedawane mieszkania, między innymi poprzez oferowany system FIBARO, były komfortowe, bezpieczne i oszczędne. Stworzyliśmy dla DOM DEVELOPMENT zindywidualizowaną ofertę systemu FIBARO współpracując przy inwestycjach w Warszawie i Wrocławiu. Więcej na ten temat znajdą Państwo na dedykowanej podstronie http://domd.pl/fibaro/pl

Zachęcamy Państwa do odwiedzenia mieszkania pokazowego przy realizowanych inwestycjach w Warszawie, gdzie mogą Państwo przekonać się jak inteligentny dom z systemem FIBARO, może podnieść standard naszego życia. Serdecznie zapraszamy na dzień otwarty Żoliborz Artystyczny i Wilno, które odbędą się 23 maja 2015r.

img_news_4

Kup mieszkanie z Systemem FIBARO w Red Park!

News 20.05.2015

W ramach współpracy z RED-Real Estate Development serdecznie zapraszamy na dzień otwarty, który odbędzie się 30 maja! Deweloper przygotował specjalną nową pulę mieszkań z wykończeniem gratis. W ofercie znajdują się również mieszkania z systemem FIBARO. Zapraszamy do Red Park Poznań – osiedle tuż obok Lasku Dębieckiego. Więcej informacji na http://www.redpark.pl/fibaro/

img_news_7

FIBARO rozpoczęło współpracę z RONSON DEVELOPMENT!

News 18.05.2015

W dniach 16 – 17 maja 2015r. odbył się Dzień Otwarty Osiedla Espresso, inwestycji dewelopera Ronson Development. Dla nas ten dzień był pierwszym wydarzeniem, które oficjalnie rozpoczęło naszą współpracę. Odwiedzający mieli okazję obejrzeć mieszkanie pokazowe, poznać zestaw inteligentnych rozwiązań jakie oferuje System i porozmawiać z ekspertami FIBARO. Wraz z Ronson Development współpracujemy przy inwestycjach: Espresso, Moko, Tamka, gdzie można zakupić mieszkania z Systemem FIBARO.

img_news_9

22-23 marca FIBARO na Targach Mieszkań i Domów

News 01.03.2015

Już w ten weekend w Poznaniu odbędą się Targi Mieszkań i Domów. Jest to świetna okazja by zapoznać się z ofertą trzech deweloperów, którzy oferują swoim klientom system FIBARO: Echo Investment SA, Masterm Investment oraz Skaland. Na targach można wziąć udział w dwóch konkursach, w których do wygrania są: najnowsza centralka zarządzająca Home Center Lite (regulamin) oraz bon na 1000zł na urządzenia FIBARO.
Zapraszamy!

img_news_8

7-8 września FIBARO na targach mieszkań i domów w Poznaniu!

News 09.08.2014

Już w najbliższy weekend podczas odbywających się targów mieszkań i domów na Międzynarodowych Targach Poznańskich, firma Skaland zaprezentuje swoje najnowsze osiedle Świerkowa Polana Etap III. Dwupoziomowe mieszkania z przestronnymi ogrodami i nowoczesną architekturą, zostały wyposażone w System FIBARO, zapewniający bezpieczeństwo, komfort i oszczędności. Zapraszamy do odwiedzenia stoiska F6.

img_news_10

Szalony weekend niespodzianek dla mieszkańców apartamentów wiślanych!

News 20.07.2014

Zapraszamy na weekend niespodzianek organizowany przez Green House Development organizowany w dniach 19/20 stycznia br. Do wygrania między innymi system FIBARO.
Więcej informacji na: greenhousedevelopment.pl