Inwestycje w sprzedaży

Inwestycje oddane

Deweloperzy otwarci na nowoczesne technologie to firmy idące z duchem czasu, mające wizję przyszłości. Oferując system FIBARO w standardzie, dbają o swoich klientów, podnosząc ich poziom życia, zapewniając im bezpieczeństwo i poczucie komfortu. Sprawdź mieszkania na sprzedaż z FIBARO w Twoim mieście!

inwestycje deweloperskie smart home

Veranda Park

Inwestycje oddane

Kompleks Veranda Park zlokalizowany jest w atrakcyjnej części Łomży, o krok od centrum miasta. Wszystkie apartamenty posiadają duże, panoramiczne przeszklenia dzięki czemu są pełne słońca, a przestronne tarasy z wyjściem z salonu i sypialni stają się naturalnym przedłużeniem przestrzeni mieszkalnej. Optymalne zagospodarowanie terenu, kameralna zabudowa, nowocześnie i funkcjonalnie zaaranżowany teren osiedla stworzą przyjazne środowisko do zamieszkania.

Link do strony dewelopera
inteligentne osiedle domków jednorodzinnych

Osiedle Łomianki

Łomianki

Znakomita lokalizacja, rozwiązania smart i przystępne ceny to główne atuty Osiedla Łomianki, realizowanego przez firmę ARIA Development. Przytulne i ekologiczne osiedle w bliskości Kampinoskiego Parku Narodowego, pół godziny do centrum Warszawy i 15 minut do stacji metra Młociny oraz wybrane mieszkania z antresolami i tarasami – tak w skrócie można scharakteryzować całość III-etapowego projektu Osiedle Łomianki. Dzięki przemyślanej koncepcji architektonicznej mieszkania są przestronne, pokoje ustawne i funkcjonalne, a dobre doświetlenie zapewniają okna typu portfenetr.

Link do strony dewelopera
Wizualizacja-Espresso-4

Osiedle Espresso

Ronson Development Sp. z o.o.

Warszawa

Osiedle Espresso to wyjątkowe miejsce na Woli dla energicznych ludzi, którzy lubią dynamiczny bieg zdarzeń oraz wygodny dostęp do oferty kulturalnej i wydarzeń w samym sercu miasta. Ekonomiczne metraże zaczynają się już od 29 m2, a powierzchnia największych 4-pokojowych mieszkań sięga niemalże 100 m2. Duże, drewniane okna zapewniają przestrzeniom dużą ilość światła, które buduje niepowtarzalny klimat mieszkania.

Link do strony dewelopera
tamka

Tamka 29

Ronson Development Sp. z o.o.

Warszawa

Inwestycja Tamka 29 to współczesna bryła na zbiegu ul. Tamki i Kruczkowskiego. Ogród na dachu, wysoka jakość wykończenia i stylowa architektura to atuty budynku. Centralnym miejscem tarasu jest plac, od którego rozchodzą się ścieżki prowadzące do punktów widokowych. Przestronne, nowoczesne przestrzenie. Rzuty mieszkań gwarantujące maksymalną elastyczność łączenia pomieszczeń. Loggie lub balkony w większości apartamentów. Wysokie okna, zapewniające maksymalną ilość dziennego światła.

Link do strony dewelopera
CAM_2_1_opcja_A_300dpi

Central Park Ursynów

Marvipol Development

Warszawa

Central Park Ursynów to inwestycja położona w tętniącym życiem sercu Ursynowa. Przestrzeń inwestycji została zagospodarowana pod kątem aktywnego wypoczynku, dzięki własnym jeziorom z wydzieloną strefą zieleni, ścieżkami do joggingu oraz zielonym dziedzińcom na terenie osiedla. Ustawny rozkład mieszkań o wysokości do 3 metrów gwarantują komfort i możliwość adaptacji do własnych potrzeb. Każdy lokal posiada przestronny balkon lub taras, a mieszkania na parterze zielone ogrody.

Link do strony dewelopera