Inwestycje w sprzedaży

Inwestycje oddane

Deweloperzy otwarci na nowoczesne technologie to firmy idące z duchem czasu, mające wizję przyszłości. Oferując system FIBARO w standardzie, dbają o swoich klientów, podnosząc ich poziom życia, zapewniając im bezpieczeństwo i poczucie komfortu. Sprawdź mieszkania na sprzedaż z FIBARO w Twoim mieście!

inwestycje deweloperskie katowice smart home

Franciszkańskie Południe

TDJ Estate

Katowice

Osiedle Franciszkańskie to jedna z największych i jednocześnie najbardziej popularnych inwestycji mieszkaniowych realizowanych w ostatnich latach w Katowicach. Setki mieszkańców, w tym rodzin z dziećmi, wybrały tę lokalizację jako idealne miejsce do życia i stworzyły tu zintegrowaną społeczność. Teraz w historii projektu otwieramy nowy rozdział. Prezentujemy rozpoznawalną markę w odświeżonej odsłonie. Franciszkańskie Południe to zdecydowanie więcej niż budynki i towarzysząca im infrastruktura. Lokalizacja inwestycji zapewnia idealną równowagę dla osób, które chcą czerpać korzyści z miejskiej infrastruktury i atrakcji, a zarazem potrzebują chwili ucieczki od tłumów i betonowych kwartałów.

Link do strony dewelopera
smart home inwestycje deweloperskie

Pierwsza Dzielnica

TDJ Estate

Katowice

Pierwsza Dzielnica to wyjątkowa inwestycja mieszkaniowa powstająca w sercu Katowic i rozwijającej się metropolii. W sąsiedztwie wyjątkowej Strefy Kultury, która jest symbolem imponującej metamorfozy przestrzennej i powodem do dumy dla wielu katowiczan. W miejscu, które inspiruje i codziennie pozwala odkrywać się na nowo. Tam, gdzie czerpie się pełnymi garściami z tego, co najlepsze w wielkomiejskim życiu.

Link do strony dewelopera
inwestycje deweloperskie smart home

Rycerska Resiedence

Grodzki Development

Łomża

Rycerska Residence to nowoczesne osiedle oferujące apartamenty o zróżnicowanym metrażu i funkcjonalnym układzie. To propozycja dla osób ceniących spokój, pragnących zamieszkać w centrum tętniącego życiem miasta. Komfort mieszkańcom zapewnią podział na strefy dzienną i nocną oraz obszerne salony z aneksem kuchennym lub oddzielną kuchnią, w których koncentruje się życie rodziny. Rozkład apartamentów został tak zaprojektowany aby każdy mógł je zaaranżować zgodnie z własnymi potrzebami. Wszystkie apartamenty posiadają duże, panoramiczne przeszklenia.

Link do strony dewelopera
inwestycje smart home

Pozytywny Mokotów

Yareal Polska Sp. z o.o.

Warszawa

Pozytywny Mokotów powstaje w Warszawie na rogu ulic Konstruktorskiej i Postępu. W ramach osiedla Pozytywny Mokotów powstanie 7 budynków mieszkalnych. Założenie podzielone jest na 3 etapy. Od strony ulicy utworzą one wielkomiejską pierzeję z lokalami handlowo-usługowymi na parterze.  W pobliżu ulicy, tuż przy wejściach na teren kompleksu, powstaną skwerki, które nadadzą całości przyjaznego charakteru.

W ramach I etapu inwestycji Pozytywny Mokotów powstanie 125 mieszkań od jedno- do pięciopokojowych, o powierzchni od 33 do 114 m2.Mieszkania cechuje doskonała jakość wykonania, duże możliwości aranżacyjne i optymalna ekspozycja na światło dzienne.

Link do strony dewelopera
inwestycje inteligentny dom

Strefa Wilanów

Yareal Polska Sp. z o.o.

Warszawa

Osiedle Strefa Wilanów usytuowane jest u zbiegu ulic Kieślowskiego i Klimczaka. Strefa Wilanów to dziewięć kameralnych czteropiętrowych budynków, w sumie blisko 300 mieszkań. W garażu podziemnym przewidziano 450 miejsc parkingowych oraz komórki lokatorskie. Części wspólne są przestronne, wygodne i dobrze doświetlone. Na terenie osiedla zaplanowano także stojaki dla rowerów. Część lokali na parterze przeznaczono na sklepy i lokale usługowe.

Link do strony dewelopera
3.Zbiorczy

Zielone Kamionki

TEFRA HOUSE

Poznań

Osiedle Zielone Kamionki to najnowsza propozycja od Tefra House. Osiedle położone jest w cichym i spokojnym miasteczku Kamionki. Inwestycja charakteryzuje się prostą formą, neutralnymi barwami oraz  charakterystyczną elewacją imitującą drewno. Kompleks mieszkaniowy składa się z trzech budynków w zabudowie szeregowej. Każde mieszkanie posiada własny ogród o powierzchni od 45 do 94 m2. Mieszkania są nowoczesne i funkcjonalne.

Link do strony dewelopera
swierkowa_polana

Świerkowa Polana

Skaland

Poznań

Świerkowa Polana w Robakowie to osiedle 110 mieszkań w zabudowie szeregowej o powierzchni od 69 do 90 m². Charakter proponowanego wykończenia nawiązuje do skandynawskiego designu. Każde mieszkanie, z osobnym wejściem, prywatnym ogrodem i dwoma miejscami postojowymi, podzielone jest na funkcjonalne strefy: dzienną i prywatną. W skład każdego mieszkania wchodzi obszerne poddasze, realizowane w dwóch opcjach: do adaptacji własnej oraz w wersji wykończonej.

Link do strony dewelopera
MG_3607n

Nowe Koninko

Skaland

Poznań

Nowoczesność i estetykę inwestycji Nowe Koninko podkreśla przemyślana architektura w skandynawskim stylu oraz korzystanie z naturalnych materiałów wykończeniowych. Spójne elementy architektury stwarzają poczucie ładu przestrzennego, a przemyślany układ mieszkań cechuje prostota i funkcjonalność rozwiązań. Kameralna zabudowa oraz ogrody i tarasy pozwolą cieszyć się przestrzenią i otoczeniem.

Link do strony dewelopera
apartamenty_sonata

Apartamenty Sonata

TITAN LUX

Kraków

Sonata to zespół dwóch 6 kondygnacyjnych budynków wielorodzinnych z lokalami usługowymi w parterze, garażem podziemnym oraz naziemnymi miejscami postojowymi. W dwóch etapach inwestycji zrealizowane zostaną 52 mieszkania w metrażach od 29 do 77 m². Każde z nich posiadać będzie przestronny taras. Obiekt zaprojektowano z dbałością o najdrobniejsze detale, aby mógł zapewnić przyszłym mieszkańcom wysoki komfort użytkowania

Link do strony dewelopera
lea

Lea 251

Modern Living Development Sp. z o.o.

Kraków

Lea 251 to ekskluzywne osiedle z apartamentami o powierzchni od  75 do 166 m2 charakteryzujące się stylową elewacją budynków wykonaną z cegły klinkierowej w kolorze antracytu, dużą powierzchnią przeszkleń oraz wygodnymi tarasami od strony zachodniej. Całość w połączeniu z brakiem bezpośredniej zabudowy sąsiedzkiej tworzy bardzo przyjemny i kameralny nastrój.

Link do strony dewelopera
cubic_house

Cubic House

Modern Living Development Sp. z o.o.

Kraków

Cubic House wyróżnia się nowoczesną architekturą, wysokiej jakości materiałami, bardzo dużymi przeszkleniami oraz instalacjami podnoszącymi komfort i bezpieczeństwo mieszkańców. Każdy apartament posiada własny wyodrębniony ogródek oraz dwa przynależne miejsca postojowe.

Link do strony dewelopera
investing

Apartamenty Apollina

Investing S.A.

Gdańsk

Apartamenty APOLLINA to nowoczesny budynek wielorodzinny na osiedlu OLIMP w dynamicznie rozwijającej się części aglomeracji trójmiejskiej – Kowale, stanowiącej alternatywę dla prężnie rozwijającego się Gdańska. Budynek o podwyższonym standardzie, częściowo podpiwniczony, pięcio-sześcio kondygnacyjny z poddaszem użytkowym. W ofercie znajduje się 20 mieszkań wyposażonych w system inteligentnego domu FIBARO, co stwarza możliwość zarządzania i kontroli inteligentnym mieszkaniem dając poczucie bezpieczeństwa, komfortu i wygody.

Link do strony dewelopera
Dekpol apartamenty

Verano Residence

Dekpol S.A.

Jurata

Verano Residence to ekskluzywna inwestycja firmy Dekpol S.A., która powstaje przy ul. Mestwina w Juracie na Półwyspie Helskim. Położona blisko morza willa, zainspirowana stylem luksusowych rezydencji znad francuskiej riwiery, oferuje ekskluzywne apartamenty. Apartamenty Verano Residence, sprzedawane są z opcją wykończenia „pod klucz” w jednym z czterech dostępnych pakietów: minimal, modern, skandi lub soft. Ich luksusowy charakter uzupełni inteligentny system FIBARO, który będzie udogodnieniem zarówno dla lokatorów, jak również dla właścicieli apartamentów.

Link do strony dewelopera
inwestycje inteligentnych domów

Jaśminowy Mokotów

Skanska Residential Development Poland Sp. z o.o.

Warszawa

Jaśminowy Mokotów został zaprojektowany w zgodzie ze skandynawską filozofią życia, która w centrum stawia potrzeby człowieka. Wszystkie mieszkania zaopatrzone będą w ekologiczne rozwiązania zwiększające komfort użytkowania. Pomieszczenia będą miały również zwiększony komfort cieplny i akustyczny. Przestronne mieszkania Jaśminowego Mokotowa charakteryzować będzie elastyczny układ pomieszczeń, co pozwoli na indywidualną organizację przestrzeni i dopasowanie do własnych potrzeb. Mieszkańcy będą mogli skorzystać również z oferowanych w standardzie rozwiązań typu smart home. Inwestycja będzie certyfikowana środowiskowo w międzynarodowym systemie BREEAM.

Link do strony dewelopera
deweloper inteligentnych domów

Oaza Podgórz

Marrow Sp. z o.o.

Toruń

Po lewobrzeżnej części Torunia powstaje „Oaza Podgórz”- kompleks dwóch budynków wielorodzinnych z ogródkami na parterze, halami garażowymi w kondygnacjach podziemnych, komórkami lokatorskimi oraz placem zabaw dla najmłodszych. W zaprojektowanych budynkach powstaną łącznie 42 mieszkania o zróżnicowanych metrażach dających szeroki wachlarz możliwości. Łatwość dojazdu do Centrum miasta, bliskość terenów zielonych, miejsc rekreacji , sklepów oraz szkół, a zarazem brak zgiełku ulicznego, sprawia, że „Oaza Podgórz” będzie wyjątkowym miejscem do zamieszkania i spełnienia marzeń o własnym mieszkaniu.

Link do strony dewelopera
inteligentne apartamenty smart home

SIENNA 65

Yareal Polska Sp. z o.o.

Warszawa

Sienna 65 to nowoczesny, 10-piętrowy budynek. Doskonale wpisuje się w otoczenie, a jednocześnie wyróżnia elegancką architekturą. W parze z walorami estetycznymi konceptu idzie bezkompromisowa realizacja. Wykończona szlachetnymi materiałami fasada oraz drewniane okna współgrają z charakterem tego wyjątkowego projektu. Na ostatniej kondygnacji zaplanowano ogólnodostępny taras z widokiem na panoramę centrum Warszawy.

Link do strony dewelopera
mlody_zoliborz_wizulizacja_nocna_20150304

MŁODY ŻOLIBORZ

ASBUD

Warszawa

Młody Żoliborz to zielone, kameralne osiedle mieszkaniowe. Prosta, elegancka architektura, zielone patio ze starodrzewem i wysoki standard wykończenia czyni Młody Żoliborz osiedlem atrakcyjnym dla wszystkich. Wielką zaletą osiedla jest jego atrakcyjne położenie w pobliżu centrum miasta, przy ulicy Powązkowskiej/Elbląskiej. Młody Żoliborz to idealne miejsce dla ludzi aktywnych, lubiących wielkomiejskie życie.

Link do strony dewelopera
deweloper inteligentne domy

Eden Włodarzewska

Yareal Polska Sp. z o.o.

Warszawa

EDEN Włodarzewska to miejsce, w którym życie nabiera barw. Osiedle składać się będzie z 6 kameralnych domów w zabudowie szeregowej oraz trzypiętrowego budynku wielorodzinnego oferującego 91 przestronnych mieszkań. Domy to oryginalne, współczesne rezydencje, gwarantujące najwyższy komfort i jakość bez kompromisów. Każdy wyposażony jest w prywatny garaż, dwa tarasy oraz 3 piętra przestrzeni mieszkalnej. W pokoju dziennym na parterze każdego z domów zaplanowano kominki. W budynku wielorodzinnym znajdzie się szeroki wybór mieszkań. Każde z nich charakteryzuje się doskonałym układem.

Link do strony dewelopera
deweloper inteligentne mieszkania

Rezydencja Chrobrego

Yareal Polska Sp. z o.o.

Warszawa

Rezydencja Chrobrego harmonijnie wpisuje się w charakter Starych Włoch. Trzypiętrowy budynek oparty został na planie litery C. Regularnie Rezydencja Chrobrego to 84 mieszkania o powierzchni od 28 do 101 mkw, charakteryzujące się funkcjonalnością i łatwością aranżacji, Wszystkie mieszkania uwzględniają praktyczny podział na część dzienną i sypialną. Do Rezydencji Chrobrego wchodzimy poprzez wewnętrzny, reprezentacyjny dziedziniec. Części wspólne wyróżniają się znakomitym doświetleniem światłem słonecznym, przestronnością i wygodą użytkowania.

Link do strony dewelopera
asnyka_park_1

Asnyka Park

BASIEWICZ DEVELOPER

Ełk

Asnyka Park to pięć apartamentowców położonych w okolicy prywatnego parku. Każdy budynek to kilkanaście komfortowych mieszkań posiadających optymalną funkcjonalność pomieszczeń. Apartamenty charakteryzuje otwarta, jasna przestrzeń salonu i jadalni, którą naturalnie powiększą przyległe tarasy. Przeszklone okienne tafle otwierają się również na rozległą panoramę miasta z zabytkową wieżą ciśnień. Inwestycja Asnyka Park o propozycja dla ludzi wyjątkowych, którzy szukają dobrej lokalizacji i niebanalnej architektury.

Link do strony dewelopera
deweloper inteligentne apartamenty

Vice Versa

Yareal Polska Sp. z o.o.

Warszawa

Rezydencja Vice Versa to inwestycja zlokalizowana w pobliżu Ronda Daszyńskiego. Projekt składa się z dwóch budynków wraz z zewnętrznym dziedzińcem tworząc przyjazną, starannie zaaranżowaną przestrzeń z elementami małej architektury i ozdobną zielenią. Rezydencja Vice Versa oferuje mieszkania o różnych wielkościach – od kompaktowych kawalerek do przestronnych penthouse’ów. Większość mieszkań wyposażona jest w loggie. Najwyższe kondygnacje obu budynków zajmują apartamenty z przestronnymi tarasami, z których rozpościera się imponujący widok na warszawskie centrum.

Link do strony dewelopera
RR II - wiz 4

Rubikon Residence II

APM DEVELOPMENT

Warszawa

Rubikon Residence to budynek wielorodzinny, w którym znajdzie się 21 wygodnych i przestronnych mieszkań – apartamentów. Inwestycja wyróżnia się nowoczesną architekturą i elegancką formą. Wszystkie mieszkania dostępne są z balkonami, tarasami lub ogródkami.Ekskluzywna zabudowa, skierowana do osób, które szczególnie cenią sobie kameralność, swobodę i dużą ilość zieleni.

Link do strony dewelopera
deweloper inteligentne apartamenty

Rezydencja Łazienki Park

Yareal Polska Sp. z o.o.

Warszawa

Rezydencja Łazienki Park to inwestycja unikatowa. Położona w części Śródmieścia o królewskim rodowodzie. Budynek Rezydencji Łazienki Park to budynek pięciokondygnacyjny. Rezydencja mieści 64 apartamenty o powierzchni od 32 m2 do 182 m2. Na najwyższej kondygnacji znajdują się przestronne penthouse’y z rozległymi tarasami. Budynek posiada dwie klatki schodowe, lobby recepcyjne przy wejściu oraz garaż podziemny na 95 miejsc. Do dyspozycji mieszkańców są komórki do przechowywania rzeczy oraz pomieszczenie na rowery. Na parterze przygotowano strefę fitness i relaksu.

Link do strony dewelopera
GAMA

Osiedle GAMA

UNIDEVELOPMENT

Warszawa

Osiedle Gama charakteryzuje się ogromną funkcjonalnością i nowoczesnym stylem. To inwestycja o podwyższonym standardzie i przystępnej cenie. Wejście do inwestycji prowadzi przez reprezentacyjne lobby. Mieszkania są przestronne, posiadają duże okna oraz unikatową wysokość, aż 2,70 metra. Deweloper przykłada ogromną wagę do każdego szczegółu inwestycji, a wszystko po to, aby żyło się wygodnie i bezpiecznie.

Link do strony dewelopera
inwestycje inteligentny dom

Next Ursus

Nexity Sp. z o.o.

Warszawa

Nowoczesne osiedle Next Ursus to kompleks 14 budynków. Budynki wyposażone będą w ekologiczne rozwiązania, takie jak panele fotowoltaiczne czy multimedialne ławki ładujące. Na terenie osiedla powstanie nowoczesna siłownia plenerowa oraz place zabaw. Wszystko będzie otoczone dużą ilością zieleni i przestronnych alejek. W pobliżu znajdziecie Państwo wszystko co potrzebne nowoczesnej rodzinie – przedszkola, szkoły, punkty gastronomiczne, sklepy i przystanki autobusowe, a to wszystko zaledwie 15 minut od ścisłego centrum Warszawy.

Link do strony dewelopera
Wizualizacja_2_L

Willa Haven

CALOR DEVELOPER

Jastarnia

Willa Haven to inwestycja charakteryzująca się efektowną architekturą i jakością wykonania. Willa położona jest w nadmorskiej Jastarni. Inwestycja położona jest 300 m od morza. Dodatkowo, sąsiedztwo zatoki daje możliwość aktywnego spędzania wakacji wszystkim miłośnikom sportów wodnych. Willa Haven składa się z 14 mieszkań o powierzchni od 44,81 m2 do 78,18 m2. Wszystkie mieszkania zostały tak zaprojektowane, by zaspakajać pragnienie komfortu i wygody.

Link do strony dewelopera
o-firmie-new

Apartamenty Art Deco

TERRA CASA

Warszawa

Art Deco – Apartamenty na Woli to kameralny budynek rezydencyjny w samym centrum biznesowym Warszawy z zielonym tarasem-ogrodem na dachu. Inwestycja wyróżnia architekturą w stylu art déco i się unikalną bryłą budynku. Charakteryzują ją duże, drewniane, trójszybowe okna ozdobione stylowymi szprosami. W każdym z 68 apartamentów znajduje się przynajmniej jeden duży balkon, loggia, taras lub ogródek, a do dwóch wyjątkowych penthause’ów przylegać będą ponad 100 metrowe zielone tarasy. Każdy apartament będzie wyposażony w inteligentny system FIBARO oraz wentylację mechaniczną i system przygotowany do montażu klimatyzacji.

Link do strony dewelopera